Firma | Skup Katalizatorów

Na rynku recyklingu prosperujemy już ponad 10 lat a nasza działalość została przekształcona ze skupu złomu w firmę recyklingu - głównie skupiamy się na złomowaniu i skupie aut oraz od kilku lat skutecznie rozwijamy naszą działalność z zakresu odkupu katalizatorów na terenie całej polski.

Kupujemy każdą ilość katalizatorów a odbiorcami docelowymi są huty metali szlachetnych na zachodzie.

 

Zobacz również : pl-cennik-katalizatorow.com

 

Posiadmy niezbędne pozwolenia na handel i recykling katalizatorami, współpracujmy z lokalnymi handlarzami oraz stacjami demontażu dzięki czemu obrót dużą ilośćią towaru pozwala na niskie prowizje oraz najlepsze ceny dla klientów indywidualnych jak i hurtowych.

Jeżeli zajmujesz się skupem katalizatorów skontaktuj się z nami - jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współracy.

 

Co to jest katalizator w pojeździe ?

Katalizatorpojazdu również (potocznie Kat), oczyszczania spalin w pojazdach z silnikami spalinowymi stosowany. Poprzez katalizator zanieczyszczeń w gazach spalinowych może być znacznie zmniejszona. Na ogół całą oczyszczania spalin określa się jako katalizator pojazdu.
czy odpady lub "końca używalności" z katalizatorów można wygrać platyny, palladu i rodu z powrotem. Rozróżnia się w zależności od jego konstrukcji w odniesieniu do materiału nośnego dla aktywnych katalitycznie warstw metalu. Podłoże metalowe i nośniki ceramiczne są używane.

Stare katalizatory z pojazdów są wśród wybranych rodzajów złomu, jak te cenne metale, takie jak platyna i pallad zawarte i tak pobierze wysoką cenę za jednostkę masy. Nic dziwnego, platyna jest równie cenna jak złoto. W pallad i rod katalizatorów również są zwykle wliczone w cenę. Dokładny skład różni się w zależności od modelu.
Cena skupu zależy od cen metali szlachetnych zmieniających się codziennie w zależności od wahań cen surowców i metali zawartych.
Ogólnie rzecz biorąc, ceny są często 10-270 euro. Katalizatory z większych pojazdów, takich jak samochody dostawcze, przynieść to wydaje się być więcej pieniędzy niż katalizatory małych samochodów. Zgodnie z ogólną zasadą większe przesunięcia, większych ilości metali szlachetnych zawartych jak platyna lub pallad.
Skup katalizatorów podzielić się ponad 4000 różnych modeli wagowych składnika opartego na metalu szlachetnym i monolitu do różnych grup.
Małe katalizatory zawierające mniej niż 700 gramów
Standardowe katalizatory zawarte 800-1300 gramów
Duże Katalizatory zawierające więcej niż 1,000 grama monolit o wysokiej zawartości platyny / pallad
Mercedes i BMW katalizatory (Więcej niż 1300 gramów monolit o bardzo wysokiej zawartości platyny / palladu
Aftermarket katalizatory są wszystkie katalizatory producentów akcesoriów
Czynnikiem decydującym o zawartości metali szlachetnych jest rok katalizatora.

 

Kat